Kaipailitko?

Oletko kenties kaipaillut minua tuolla toisaalla?
Sinne voit anteeksipyyntösi/selityksesi kertoa. Sitten voimme ehkä keskustella...
1965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaipasin. mutta nyt se on jo mennyttä. oot historiaa enkä kaipaile enää, joten en myöskään selittele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toisaalla kirjoitti:

Oletko kenties kaipaillut minua tuolla toisaalla?
Sinne voit anteeksipyyntösi/selityksesi kertoa. Sitten voimme ehkä keskustella...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu