nyt alkaa

Miia on ehdottoman pakko saada tuolta jo pois. Ennen sitä Mira lähtee pois! Ei voi muuta ku ärsyttää toi miran lässyttäminen sekä miian känniörveltäminen. Puuttuu asioihin mitkä ei edes itelle kuulu. Ihme lässyttäjiä!! ÄÄÄÄÄÄRGH!!!
2460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se,että Mia taitaa olla tuolla talossa vielä silloin,kun Kaki on Turussa virpomassa.

Äänestä
  • Voisko lopettaa sen virpomis sanan runkkaksen yhteydessä. Mikäli joku on runkkari, se on runkari ja pitää vaputtaa kotiin runkkaamaan. Kakilla se kotipaikka nyt sattuu oleen Turku. En kuitenkaan halua yleistää kaikkia Turkulaisia miehiä samanlisiksi runkkareiksi. Enemmäinkin uskon kyseessä
    harvinasuuteen miehisten miehien keskuudessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valkenemaan kirjoitti:

Miia on ehdottoman pakko saada tuolta jo pois. Ennen sitä Mira lähtee pois! Ei voi muuta ku ärsyttää toi miran lässyttäminen sekä miian känniörveltäminen. Puuttuu asioihin mitkä ei edes itelle kuulu. Ihme lässyttäjiä!! ÄÄÄÄÄÄRGH!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu