heipat

viihtykää ja pitäkää hauskaa
4141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei sua tääl kukaa jää kaipaamaan ja pärjäile elämässäs vaik kui nii ei kiinnosta.ethän tuu takas koskaan?!

Äänestä

Majorica????
Kun galleriassas lukee:
" Käyttäjä ei ole vielä luonut Galleria-sivua."

Jos, niin älä ihmees häivy! Vaik haukullinen ylimielinen ja naljaileva taas oliki. Et voi antaa ton tyrannin ajaa kaikkii pois täält!!

Äänestä
  • vaa majorika ja haukulline ja ny vastas eka itelleen hihihihih

    Äänestä

  • onks tääl kirjoitti:

    vaa majorika ja haukulline ja ny vastas eka itelleen hihihihih

    voi ko en o majorica
    hihihihihihihihihihihihihi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.,.,.,., kirjoitti:

viihtykää ja pitäkää hauskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu