Olen seurannut 24/7 chattia silloin tällöin. Jos tätä lukevat ihmiset laittavat sinne viestiä, niin kehotan jättämään väliin ja laittamaan senkin rahan jenni viestiin. Jenni saa niistä viesteistä isot plussat!! Jos oikeasti haluatte että FIKSU JENNI jää taloon niin tehkää niin. Se ei paljon kukkarossa tunnu jos yhden tai kaksi viestiä plussaa jennille annatte. Henk.kohtasesti mua on ainakin toi mira ruennu suorastaan ällöttämään, sen ilmeet ja eleet raivostuttaa. En totisesti itsekkään tulisi toimeen moisen ihmisen kanssa. KIITOS KAIKILLE JOTKA JAKSOITTE TÄMÄN LUKEA JA SUUREMPI KIITOS NIILLE JOTKA MUISTAVAT TÄMÄN LUETTUAAN LAITTAA NE PLUSSAT TAI EDES YHDEN JENNILLE!!!
p.s Itse en henkilökohtaisesti jenniä tunne, mutta mitä häntä olen talossa seurannut, vaikuttaa todella fiksulta ja aidolta ihmiseltä!
-toinen jenni
p.s Itse en henkilökohtaisesti jenniä tunne, mutta mitä häntä olen talossa seurannut, vaikuttaa todella fiksulta ja aidolta ihmiseltä!
-toinen jenni
Vastaukset 17
Vanhimmat
yli 90% kansasta voittamaan parilla plussalla?
Eihän kukaan 90% prossasta ole puhunut, vaan, että jos kaikki jennin kannattajat laittavat plus viestiä jennin puolesta edes muutaman tai sen yhden niin auttaa jo paljon jenniä.
Saadaan se mira sieltä sekoilemaan ulkomaailmaan..ja jenni taas lähemmäs voittorahoja!!
Mutta Jennille vaan antamaan ääniä, ettei käy kuten sarin ja kaarlon kilvassa. Nyt täytyy herätä jo ajoissa antamaan jennille niitä plussia!!!
Miralle!!!
Mira huippu tyyppi, on kestäny Jennin-jengin vittuilut!!!
Etkö osaa lukea otsikkoa...ei tänne mira kiihkoilijoita kaivata. Etsi mira fanaatikot käsiisi. Tämä on pyhitetty jennille ja jennin voitolle sekä plussiin!!!
sentään 90% koko kansasta. Jotain rajaa.
Ilmassa on juhlan tuntua, kun Mira saa huomiota Janilta. Jani, Sarin hali ja Kakin syli ja Kukko karaokella saavat Miran hyvälle tuulelle. Selvin päin ei lauleskele. Yhteistyö tökkii, kun istuu vain sohvalla odottaen huomiota ja kamera tarkkailee jokaista ilmettä. Ymmärrän Miraa oikein hyvin. Luen kuin avointa kirjaa. Hänen seksuaalisuutensa ei haittaa. Mira tarttee haleja ja tulee saamaan niitä talon ulkopuolella.
Mirahan lauleskelee selvänäkin kuin vimmattu, kun vaan on "jamit". Sunnuntaina ja maanataina se veteli alusta loppuun mm. roxettea.
Vielä enemmän plussia Miralle!!!
Jenni ULOS!!!!
jenni on vain niin hyvä
voi hellanlettas kuinka älykäs suunnitelma,taidat olla manne säkin!
Kuules idiootti, et taida osata lukea!!! Tämä ei ole mikään suunnitelma..heheheh käyttäkää vaan mira fanit kaikki rahanne ja voimanne idiootin pitämiseen talossa..taidat olla samanlainen nolla kuin mira..taisi teksti kolahtaa sinuun:D ja taidat tuota itse olla manne:D:D (olet varmaan jo varastanut kännykän ja lähetellyt miralle plussia)
rasisti!Väität varmaan stereotypisesti kaikkia romaneita varkaiksi?!Saisit hävetä mokoma rasisti.Kuulutkin varmaan samaan Jennin kiusaussakkiin...
Jenni ulos talosta!!
Fiksu Jenni voisi jäädäkin taloon, mutta ei tuo koulukiusaaja päälläpäsmäri pirttihirmu pierupöksy.
Jos olet koulussa noin ilkeä, niin katsopa peiliin ja opettele kirjoittamaan. jennin pöksyillä on tunnearvoa ja uskaltaa pitää niitä.
Katso itse peiliin ja mieti miksi tunnet patologista tarvetta haukkua Miraa useammassa viestissä joka päivä.
Jennin manipulointi loppuu nyt.
En jaksa Jenniä enää päivääkään.
Ennen tykkäsin Jennistä, mut sen naisen käytös on muuttunut tosi törkeeksi.
Ei ku ulos vaan.
Miinukset Jennille.