Mira-fanit: haistakaa!

Säälittää ihmiset, jotka on Miran puolella. Jenni ei todellakaan ole koskaan kiusannut ketään. Hän on vain vahva luonne ja se äsyttää joitain.
12624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jenni ei ole kiusannut ketään. Eihän se nyt ole kiusaamista, jos suljetaan seurasta pois tai ilmoitetaan, ettei kaikkien kanssa tarvitse toimeen tulla. Eikä sekään, että runnotaan oma mielipide läpi demokratiasta piittaamatta.

Jos se olis tönässyt jonkun kuralätäkköön, sitten voitais puhua kiusaamisesta. Kyllä näin on.

Äänestä
  • Koko jennin talossa olo on perustunut toisten manipulointiin ja joidenkin ahdisteluun.

    Äänestä

Jenni---------

Äänestä

Kummat meistä on säälittävämpiä ;) Hei niin mitä, ai haistakaa...öö, ei me kuule viittitä ;) Se on joka toista sanoo! :D

Äänestä
  • kiusinut meidän ihanaa mirtsuu.esimerkix tänäänkin mirtsu sano et sille ollaan oltu niinku ilkeit.ja ei mirtsulle saa olla ilkee.kato hei kun mirtsu on nii herkkä ja viel niin aito.mä annan mirtsulle ainaskii millillä plussii.

    Äänestä

  • kun se on kirjoitti:

    kiusinut meidän ihanaa mirtsuu.esimerkix tänäänkin mirtsu sano et sille ollaan oltu niinku ilkeit.ja ei mirtsulle saa olla ilkee.kato hei kun mirtsu on nii herkkä ja viel niin aito.mä annan mirtsulle ainaskii millillä plussii.

    Jenni on käyttäytynyt tosi törkeästi.

    Äänestä

Olemme ylpeitä suosikkimme puolesta.
Miralle

Äänestä

Kirisijä-Mira pihalle.

Äänestä

Valitettavasti narsisti. Googlaa jos et tiedä mitä se tarkoittaa.

Äänestä

Valitettavasti narsisti. Googlaa jos et tiedä mitä se tarkoittaa.

Äänestä

Kova on myrsky, tuo kaikki hajut tänne.

Äänestä

Mira näyttää olevan lähes joka viikko äänestyksessä... On tullut tässä mieleen, että kuinka isot puhelinlaskut teillä on pelkästään näistä äänestyksistä?? Itse olen Tatufani ja äänestin Tatua silloin kun Tatu oli äänestyksessä. Mutta ihan hyvä toisaalta, että Tatu ei ollut kuin yhdessä äänestyksessä, nyt ei enää tarvi tuhlata rahaa. Moni Mirafaneista tuntuu laittavan Miralle monta plussaa ja vastustajalle/vastustajille monta miinusta. Mua vaan kiinnostaa, että kuinka paljon oikeasti menee rahaa tähän? Ja kuinka monta täällä on sellaista, jotka ei oikeasti edes äänestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeba vie potin kirjoitti:

Säälittää ihmiset, jotka on Miran puolella. Jenni ei todellakaan ole koskaan kiusannut ketään. Hän on vain vahva luonne ja se äsyttää joitain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu