Ja taas

Sari löys ton ruman pipon... Eiks muut vois sanoo sille et se on ihan hirvee ja ei sovi sille ollenkaan??!!
3183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

laivojakin uppoaa ja lentokoneita putoaa..

Äänestä
  • Ne on tuolle pientä Sarin pipon rinnalla

    Äänestä

junttiuden perikuva! Kukaan muu ku silikonitissiposkiblondi ei käyttäs tollasta. Hävettää sen puolesta, se pipo on niin nolo. Ihan kiva tyttö, mutta meikkiopetuksen ja stailauksen puutteessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se helvetin kirjoitti:

Sari löys ton ruman pipon... Eiks muut vois sanoo sille et se on ihan hirvee ja ei sovi sille ollenkaan??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu