Mira

rupee jo Olliakin halaileen, kun Jani on aina vain enemmän Sarin kimpussa. Tosielämässä Mira ei katsettakaan lois Ollin näköisiin miehiin.
5493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olli on älyllään edennyt joksikin it-miljonääriksi, sitte kelpais.

Äänestä

En voi kuvitella että joku voi rakastua tulisesti Sariin ilman että on sänkyhommelit heti mielessä.

Äänestä

Manki sille olisi kyllä kelvannut ja on se nyt sata kertaa neitimäisempi jätkä kuin Olli.

Äänestä

kaikki toimi nyt vähän eritavalla kuin ns. normaalissa elämässään.. Uskon täysin siihen että läheisyyden kaipuu ja muutenkin kaikki tunteet menee aika ääripäihin tuolla neljän seinän sisällä. Kaikki siellä on tehnyt jotain ns. kyseenalaisia juttuja, joista varmana saisi taas kaikkia haukuttua. Täällä palstalla kyllä pidetään todella paljon ihmisten haukumisesta muttei olla valmiita yhtään ajattelemaan asukkaiden tilannetta..

Äänestä
  • Kyllä nyt olet väärässä, kyllä nämä pikku homppelit tietää kaiken. Ei niitä pidä mennä neuvomaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätoivoinen narsisti kirjoitti:

rupee jo Olliakin halaileen, kun Jani on aina vain enemmän Sarin kimpussa. Tosielämässä Mira ei katsettakaan lois Ollin näköisiin miehiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu