Jotain tasoa

Tää palsta on nykyään aivan per...tä, kun Yx Pekkala horisee ja kyseelee tyhmiä.Koitetaan pitää jotain tasoo näissä keskusteluissa, eikä puhuta paskaa..jooko?
3399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kummassa istiuisit ennemmin sörkässä vai niuvanniemellä

Äänestä
  • Sörkassa..ku Pekkala on kenties Niuvassa..

    Äänestä

  • Mimmu kirjoitti:

    Sörkassa..ku Pekkala on kenties Niuvassa..

    Raivostuttavaa lukea sivustoa kun suuri osa on näitä Pekkalan juttuja, joissa ei ole mitään tolkkua.Onko Pekkalaa mahdollista bannata?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mimmu kirjoitti:

Tää palsta on nykyään aivan per...tä, kun Yx Pekkala horisee ja kyseelee tyhmiä.Koitetaan pitää jotain tasoo näissä keskusteluissa, eikä puhuta paskaa..jooko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu