Tökkii

Osaisko täällä auttaa,.. mikä neuvoksi kun peli tyssää noin 10 minuutin päästä, meinaa hermot mennä!! millanen prossu pitäis olla? vai vienkö pelin takas kauppaan?
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhalla paineilmalla sisältä puhtaaksi ja jätä sivukansi pois ni alkaa tod. näköisesti pelittää...

Äänestä
  • kiitoksia paljon. koetan sitä keinoa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kutkulainen kirjoitti:

Osaisko täällä auttaa,.. mikä neuvoksi kun peli tyssää noin 10 minuutin päästä, meinaa hermot mennä!! millanen prossu pitäis olla? vai vienkö pelin takas kauppaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu