Seksiloma prahassa

Kasper&Jesper&Joonatan

Käytiin parin kaverin kanssa vähän tuulettaan prahassa. Sielä on keski-euroopan meininki: ilotyttöjä on joka lähtöön, ja on tavallisiakin amatöörejä, tussua on kaikkialla ja kaikilla oli hauskaa. Diskoa oli jos jonkinlaista, ja viini virtas, strippi-clubeja ja ruoka oli hyvää.

Hyvän näköisiä nuo etelän tytöt. Puhelinnumeron otin talteen yheltä, sitä aion vielä mennä tapaamaan kunhan saan taas matkarahat kokoon. Brunette, hoikka, kaunis, YH-äiti tosin.

Kaverilta yritettiin varastaa lompakko joten ei kannata juoda liikaa koska umpikänninen on helppo uhri.

15

14998

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kortsuman

      toivottavasti ymmärrätte suojautua....

    • tytti suomenmaan

      Oikein hyvin kuvasit niitä tunnelmiasi siellä Prahassa, Tsekinmaalla.

      Kummasti örvelsitte ja kauniita olivat tytöt. Maksusta he teillekin joutuivat antamaan, vai voitko väittää, että ihastuivat teihin vain oman persoonallisen ja miehisen gentlemanniutenne ansiosta?

      Olen naisena ollut siinä maassa ja kyllä, kovin komeita ovat miehetkin siellä. Ovat aika ylpeitä ja itsetunnnon omaavia ja siinä mielessä minulle sopivia ainakin jutustelutuokioihin. Ei aina tarvitse olla sitä intercoursia ja penetraatiota, vaan voi luoda aika mielenkiintoisia keskusteluja ja katsella siinä samalla miehen kauniita kapeakasvoisia piirteitä ja suoraa nenän linjaa. Siinä silmä lepää ja sielukin, kun tällainen komistus katsoo silmiin ja vie parhaisiin mestoihin. Minä taas sekaisin valikoimasta, kun on niin monta ja menen yleensä yksin hotelliin ja nautin aamiaisesta ja seuraavan päivän nähtävyyksistä ja teen treffit jonkun niistä tsekeistä kanssa. Huh, jos katsotte joskus vaikka jääkiekkoa, niin eipä tsekin poika ole huonon näköinen, ei!

      • :):)

        Sama vika Slovakiassa!

        Mutta, ovatkin ihan naapureita ja muuta, melkein samaa maata mutta onneksi kuitenkin eri :D

        Mutta, slovakkimiehet, nam! Varmasti tsekeissä sama, en ole itse siellä tosin käynyt. :)


      • peräkammarin pera

        Joo miekin vaihtasin heti pois suomi naisen siihen sekki$ missiin, mutta ne kiekkoiliat jättäisin väliin kun kuulemma käyttää munasuojii.


      • etukeittön eila
        peräkammarin pera kirjoitti:

        Joo miekin vaihtasin heti pois suomi naisen siihen sekki$ missiin, mutta ne kiekkoiliat jättäisin väliin kun kuulemma käyttää munasuojii.

        aika hyvä! Munasuojat ja kaikki, hih.


      • anne- liina
        :):) kirjoitti:

        Sama vika Slovakiassa!

        Mutta, ovatkin ihan naapureita ja muuta, melkein samaa maata mutta onneksi kuitenkin eri :D

        Mutta, slovakkimiehet, nam! Varmasti tsekeissä sama, en ole itse siellä tosin käynyt. :)

        Niin on miehet siellä komeita ja mukavia samoin Serbiassa.


      • Czech Republic

        he nimittäin kuluttavat eniten olutta Euroopassa. Luulisi sieltä löytyvän aika paljon kaljamahoja. Tsekkikiekkoilijat komeita? No miten sen nyt ottaa, esim. Jaromir Jagr on aika kammottavan näköinen ylipainoinen Frankenstein.


      • SikaSaukki

        Mikään ei voita inserttiä, eli sitä mistä homma alkaa.


      • Per-Åke
        anne- liina kirjoitti:

        Niin on miehet siellä komeita ja mukavia samoin Serbiassa.

        Sitä vasta onpi karvaisia uroita...grrrrr


      • kiitos vinkistä!

        kovin komeita ovat miehetkin siellä"
        Oho? onko niin? no naiset prahaan lomalle ensi kesänä!

        Kiitos vinkistä, en tiennyt että sielläkin on komeita miehiä! kivaa! :D


      • mutta...
        Per-Åke kirjoitti:

        Sitä vasta onpi karvaisia uroita...grrrrr

        Olin Prahassa, ja minusta ja kaverini mielesta paikalliset olivat ihan allottavan rumia! Samaa sanoivat seurueemme miespuoliset jasenet, etta seka miehet etta naiset ovat rumia.

        Toki sielta varmasti helposti naista saa, ei siina mitaan.


    • Pihakatoksen Pipsa

      Ja antavat läskiposuuille pohjoisesta käyrää!

      • Anneli.

        Onko ne tsekkimiehet miten paljon karvasii? Kun sitä karvaa täällä kotimaassa ei tahdo kovin kasvaa.


      • Larisa

        Tyhmiä, että antavat!


    • SeppoKaleviKOngin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      188
      3151
    2. 94
      1425
    3. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      128
      1122
    4. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      248
      1122
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      86
      975
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      96
      831
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      111
      694
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      55
      685
    9. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      108
      658
    10. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      592
    Aihe