niin,pistin tänään ekan puregonin kynällä mahamakkaraan. pistokohdasta tuli hieman verta, onko syytä huoleen? ja hetken aikaa tuntui kirvelyä pistokohdassa mutta 10 minuutin kuluttua ei enää kirvellyt.
puregonin pistokohdasta verta
syytä huoleen?
3323
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei haittaa.. tuollaista sattui minullekin kyllä pari kertaa. Ihoärsytys pistämisen jälkeen on myös aika tyypillistä. :)
kiitos sinulle pikaisesta vastauksesta, tässä alkaa stressihormoonitaso mennä jo kaikkien käyrien yli ja kaikki muukin on jotenkin vaikeeta..
Mulla on osunut monta kertaa johonkin pikkusuoneen ja sitten on tullut pistokohdasta verta. Pari kertaa on pistokohtaan jäänyt ihan kunnon mustelma, vaikka olen pistänyt ihan ohjeen mukaan. Nyt jo tiedän mihin kohtaan ei kannata pistää. Mutta ei se ole vaarallista.