totuus

Eilen television 4 kanavan uutisissa:sairas ufo ja humanoidilahko ulkomailla ajaa asianaan saada harrastaa lastensa kanssa seksiä aivan vapaasti,ja samalla kenen tahansa kanssa.Oletko mukana?Minä en ole.
5267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki lahkot ovat enemmän tai vähemmän sairaita.Ei kukaan tervejärkinen kuulu lahkoon, jossa ajattelu ja arvot sanellaan ylhäältä käsin (lahkojohtajien taholta).

Äänestä

Mikä lehti viitsii kirjoittaa tuollaista? Ei tainnut julkaisijalla olla ihan kaikki ruuvit paikoillaan...?

Äänestä
  • Kaverihan puhui televisiosta, eikä lehdestä. Ja kyseinen lahko oli RAELILAISET:

    http://www.rael.org/

    Äänestä

sellaset ukot pitäs hirttää ilman armoa......

Äänestä

Jos tuo on totta niin ovat tainneet Raelilaiset ottaa motokseen tiettyjä Jumalien kommentteja VT:stä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuus kirjoitti:

Eilen television 4 kanavan uutisissa:sairas ufo ja humanoidilahko ulkomailla ajaa asianaan saada harrastaa lastensa kanssa seksiä aivan vapaasti,ja samalla kenen tahansa kanssa.Oletko mukana?Minä en ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu