Suositelkaa

Suositelkaa mukavia asuin alueita Lahdesta. Olen muuttamassa sinne tuossa ensikesänä ja olisi mukava tietää näistä alueista.
2428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on mukavia. ne on aika lähellä keskustaa mutta sopivan kaukana kuitenkin. Myös Kivistönmäki on aika kivaa seutua. Riippuu millaisista alueista muuten pidät?

Äänestä

milloin minkäkin kaupungebn palstoilla noita samoja typeriä kysymyksiä. Oletko vähän dingdong? Ota pilleri ja rauhoitu. Hanki elämä ittelles...voi pyhä lehmä sentään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuleva Lahtelainen kirjoitti:

Suositelkaa mukavia asuin alueita Lahdesta. Olen muuttamassa sinne tuossa ensikesänä ja olisi mukava tietää näistä alueista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu