Hanne se onkin

Miraa on kehuttu lesboksi mutta taitaa olla Hanne, tulisi jo kaapista ulos, tuollaiset korstot ne usein on lepakkoja... ;D;D
6763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..,..

Äänestä
  • että on bi-seksuaali.

    Kuinkahan moni ei oo bi?

    Äänestä

  • Ainakin sanoi, kirjoitti:

    että on bi-seksuaali.

    Kuinkahan moni ei oo bi?

    Miehet ovat niin ihkuja !!!

    Äänestä

  • ainakaan ole... kirjoitti:

    Miehet ovat niin ihkuja !!!

    kokeillut naista.. kun kerran saa sen nautinnon kokea, sitä tulee aina haluamaan lisää.
    naisen kosketus on ihan jotain muuta!
    Naiset on ihquja!

    Äänestä

  • Ainakin sanoi, kirjoitti:

    että on bi-seksuaali.

    Kuinkahan moni ei oo bi?

    Joku viisas sanoi joskus että jokaisessa meissä asuu pikku-bi. :)
    Niin ihmisessä kuin eläimessä.

    Äänestä

Niinpä, Hannehan ei ole juuri miessuhteillaan leveillyt, niitä siis onko olemassakaan? Eikä muuten kukaan ole niistä kysellyt. Ovat kai tehneet päätelmiä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lepakko!!!! kirjoitti:

Miraa on kehuttu lesboksi mutta taitaa olla Hanne, tulisi jo kaapista ulos, tuollaiset korstot ne usein on lepakkoja... ;D;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu