nyt se on jatkaa taas tota seksistä puhumista.onkohan muut katselijat yhtä kyllästyneitä kuin mä? kakilla on puhe siitä mistä puute..se kuvittelee oikeasti et jotkut ilmottautuu sen tulevaan elokuvaan.
PORNO-KAKI
TAAS MENNÄÄN
6694
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
juttuihin, räkätykseen ja mitä ihmeellisempiin ääni tehosteisiin sekoitettuna puheen lomaan.
kuunnelkaa välillä siis aina,ne puhuu kun ovat porukassa,toistensa päälle.Kukaan ei kuuntele toistaan,kaikki huutaa omia mielipiteitään hulluna,ei tollasta ollu viime vuonna ja jenni sais sit lähtee ruikuttamasta tuolta samoin kakin vois määrätä puhekieltoon.Seuraavax hanne ja kaki äänestykseen koska eivät ole koskaan olleet,siks luulevat olevan koskemattomia..
kyllä toi mokoma Kaki pitäs jo viedä hoitoon,eihän tuo voi olla normaalia,ulos heti kun on äänestyksessä
kolmas ja nousu jatkuu :-), ei enää pitkään kun plösö lähtee, jess!
tuo ällöke kaki. Alussa sentään näytti itestään hieman parempaa puolta mut nyt senkun paskaa jauhaa muista, on ilkeä ja suoltaa tuota pornotekstiä. Voikun joutus äänestykseen ens viikolla, tulis lähöt sille.
kakkiainen.net