HONDA

Montako vaihdetta ja mitä eroja crossin ja
"punakilpisen" crossin välillä (-95). Kiitos asialisista vastauksissta.
2412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja tuo punakilpisen ja crossimallin ero on marginaalinen, kummallakaan et saa ajaa yleisellä tiellä. punakilpisessä on vaan valot. ei muuta eroa.

Äänestä
  • punakilpisessä on valojen lisäks, mittari, äänet yleensä endurovaimentimella madallettu, koska enduro sitä vaatii. Jos tää punakilpinen on ollu kisakäytössä ja miksei muutenkin on jousitusta shimmitetty herkemmäks ja pehmeemmäks todennäkösesti (jos crossista rakennettu)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


250 CR kirjoitti:

Montako vaihdetta ja mitä eroja crossin ja
"punakilpisen" crossin välillä (-95). Kiitos asialisista vastauksissta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu