OHI....

Hepsusta! Mistähän ne Miran sivut löytyvät ,kun sattui menemään ohi, Mari Kakon ilmoittaessa sen.Kiitos
6481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuka olisi niin fiksu ja laittaisi linkin niille sivuille??

Äänestä


  • Nainen Hki kirjoitti:

    Hyvää syksyn jatkoa sinulle!!!!!!!

    KIITOS SAMOIN =))

    Äänestä

  • Punti&Pönti kirjoitti:

    ..selittää, mitä tarkoitoittaa soturiprinsessa ??? Siis Mira on soturiprinsessa ??? Mitä, täh ?



    "5. Mira ei ole kisassa rahojen vuoksi. (melkein ainoa kilpailijoista)"

    Tää on kyllä naivismin huippu...

    Äänestä

Kiitoksia linkistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;)) kirjoitti:

Hepsusta! Mistähän ne Miran sivut löytyvät ,kun sattui menemään ohi, Mari Kakon ilmoittaessa sen.Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu