Joulumatka

hälinää pakoon

Miksi Tjäreborg ei tee matkoja Fuerteventuuralle
vai tekeekö?

6

979

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Trelleborg

      Friikkikö?

      Eiks muut toimistot kelpaa.

      • hälinää pakoon

        Olemme tilanneet jo ajat sitten matkan Corralejoon Aurinkomatkoilta, mutta ajattelin seuraavia jouluja.
        Jos sais halvemmalla jostain muualta.
        Niin. Ja sekin, että tarviiko sitä mennä aina samaan paikkaan. Kyllä me olemme tykästyneet tähän paikkaan ja hotelliin. Suosittelen.


      • Ilpo.
        hälinää pakoon kirjoitti:

        Olemme tilanneet jo ajat sitten matkan Corralejoon Aurinkomatkoilta, mutta ajattelin seuraavia jouluja.
        Jos sais halvemmalla jostain muualta.
        Niin. Ja sekin, että tarviiko sitä mennä aina samaan paikkaan. Kyllä me olemme tykästyneet tähän paikkaan ja hotelliin. Suosittelen.

        menen mökille.

        En ole 20v käynyt Tukholmaa kauempana enkä enään lähde minnekkään muualle kuin mökille. En edes sukulaisissa käy.

        Onnellinen olen.


    • Tjäreborg

      Hei!

      Fuerteventura on todellakin yksi ihastuttavimmista Kanariansaarista, mutta ongelmana on ettei tällä hetkellä Suomesta riitä matkustajia Fuerteventuralle tarpeeksi.
      Tulevaisuudessahan tilanne voi olla ihan toinen ja mikään ei sulje sitä pois, etteikö kohde voisi palata ohjelmistoomme, mutta tällä hetkellä tilanne on tämä.

    • Villi Pohjola

      Hälinää pakoon pääsee myös Villiin Pohjolaan, omaan rauhaan eräkämpälle. www.villipohjola.fi

      • Hälinää pakoon

        Kiitos vinkistä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      157
      5970
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      114
      5555
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      5247
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      3255
    5. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      55
      2789
    6. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      25
      2601
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      43
      2290
    8. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      23
      2090
    9. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      13
      1900
    10. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      15
      1821
    Aihe