Karilta tuli kuset housuun !

Kari ei näköjään voinu muuta kuin laskea alleen, kun ei pärjännyt hennolle tytölle :)
Oikeus voittaa aina ja Kari pudotusäänestykseen ja sitten onkin pikku-kakin syytä lähteä kotiin kasvamaan henkisesti hiukan aikuisemmaksi.
3622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

annettas Kakiaisen vielä olla pari viikkoa kun se ei muuten pääse noin lähelle naista enää toista kertaa!

Äänestä

Kaki-pissis kotiin kasvamaan, mutta vasta Miran jälkeen. Ensi sunnuntaina Mira ja sitten Kaki!

Äänestä
  • Se on oikea järjestys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonesy kirjoitti:

Kari ei näköjään voinu muuta kuin laskea alleen, kun ei pärjännyt hennolle tytölle :)
Oikeus voittaa aina ja Kari pudotusäänestykseen ja sitten onkin pikku-kakin syytä lähteä kotiin kasvamaan henkisesti hiukan aikuisemmaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu