Hyvä hyvä Mia

koskemattomuuden! Aika varmasti olisi muuten ollut häätöäänestyksessä. Kyllä suon Mialle voiton, on häntä jo sorsittu tapeeksi talossa!
2281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ai aika varmasti olisi ollut? Takuu varmasti olisi ollut ja äänestettykin ulos talosta. Harmi kun nyt tippuu sellainen joka lähtee viikkoa liian aikaisin on se sitten kuka hyvänsä. Mian aika olisi ollut sunnuntaina.

Äänestä

Mia kyllä ansaitsi koskemattomuuden! Olen itse alkanut pitää Miasta pikkuhiljaa enemmän ja enemmän...ehkä ainut rasittava piirre onkin vain puhetapa! :) Luulisimpas, että äänestykseen olisi kuitenkin EHKÄ joutunut, mutta ei sekään ole varmaa, Kari on nimittäin kiristellyt kaikkien hermoja viimeaikoina..
ONNEKSI OLKOON MIALLE VAAN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olet ansainnut kirjoitti:

koskemattomuuden! Aika varmasti olisi muuten ollut häätöäänestyksessä. Kyllä suon Mialle voiton, on häntä jo sorsittu tapeeksi talossa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu