Kaki on ainoa tuossa porukassa ketä uskaltaa olla äijä. Äijien äijä joka perustaa olemuksensa siihen naisten perinteiseen alistamiseen. Liian harvoin sitä enää nykyisin näkee, äijistä on tullu hamekansaa itsestään. Naiset tarttee alistamista, se on vaan luonnolaki, muuten ne kokee että niistä ei välitetä.
Joisi vähän enemmän häppää niin olisi just hyvä, mut eihän telkkarissakaan kaikkea saa.
KAKI VOITTOON !
Joisi vähän enemmän häppää niin olisi just hyvä, mut eihän telkkarissakaan kaikkea saa.
KAKI VOITTOON !
Vastaukset 9
Vanhimmat
on sun mielestä äijä,ni mä en voi ku nauraa.Eihä siinä miehessä oo munaa ollenkaa,vaa liero nilviäinen se on.mietippä mitä tarkottaa sana MIES
Mä luulen että 75% suomalaisista äijistä ei paljon poikkea Kakista.
Ymmärrän äijäkulttuurin ja mun tuleva poikaystävä on todennäköisesti "äijä". Mutta äijämeininkin ei tarkoita sitä, että kusetetaan tai vittuillaan lähimmäisille. Kakin käytös oikeesti oli niin naurettavaa, että sais lentää talosta jo ulos. Jos äijämäisyys on = "Kaki roolimallina" niin mua hävettää olla MIES.
MIES olekaan, vaan joku käsilaukkupuppeli.
Olet täysin oikeassa. Kaiki on miesten mies... sanan varsinaisessa merkityksessä.
Kakin jatkuva naisten halventaminen ja pakonomainen pornosta jauhaminen kertoo vain siitä, että kaki-kakkiainen tepastelee hetkenä minä hyvänsä ulos kaapista.
ja muutama muukin kuva
http://www.kaki.fi/index.php?page=kuvagalleria.php
Tietty sovinistuus on kyllä hyvä tässä nykymaailmassa, mutta sitä ei osoiteta juoruamalla muista pahaa selän takana tai kertomalla liukuhihnalta säälittäviä runkkausjuttuja. Mies osoittaa miehekkyytensä muuten. Kakin jutuista paistaa läpi lähinnä peräkammarinpojan fantasiamaailma. Minä pidän itseäni miehenä nimenomaan miehisessä maailmassakin, eikä tuota saavuteta millään säälittävillä runkkausjutuilla. Me miehet kutsumme jatkuvasti heitä runkkareiksi, syystä.
...ellotti kun Kaki innoissaan halusi kuulla hyvin yksityiskohtaisesti Janin selittävän "märkää" untaan.. Siellä peittonsa alla kuunteli korvat punoittaen.. jaiks!!!! =P
Naisia halveksiva ja juoruileva selkäänpuukottaja. Tommoset äijät hoidetaan kotiin ja äkkiä.