Gucci,Prada...

Mistäs vois löytää semmossii vaatteit, laukkui mitkä ois semmossii ku Guccilla, Pradalla, Miu Miulla, Vera Wangilla tai muilla niitten tapasilla?
6587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

????

Äänestä
  • ..vaatemerkkejä?
    en tiedä mistä löytyis.

    Äänestä

ei nuita tiiä XD

Äänestä
  • vähän tyhmiä nimiä mut ei se mitään jos haluu pitää tollasia vaatteita

    Äänestä

  • sims1 kirjoitti:

    vähän tyhmiä nimiä mut ei se mitään jos haluu pitää tollasia vaatteita

    ei siinä ole mitään pahaa jos ei tiedä mitä noi on. itte olin kuullu vain pari nuosta joissain elokuvissa, en kyllä muuten tietäisi. ja oon jo vanha mummeli! heti haukkumas jos ei tiedä kaikkea muodista, plaaaaaaaaah! en ees ymmärrä mitää muodista, siis ihan turhanpäiväistä se on...

    Äänestä

missäs sä laukkuja käytät simeillä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


: D kirjoitti:

Mistäs vois löytää semmossii vaatteit, laukkui mitkä ois semmossii ku Guccilla, Pradalla, Miu Miulla, Vera Wangilla tai muilla niitten tapasilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu