osaisiko

joku täällä kertoa mistä saisi ostaa tanskandogille talvihaalaria tai manttelia? Tai tietääkö linkkiä, missä olisi kaavoja? Meidän koira on todella suuri, mistään ei meinaa löytyä sopivan kokoista.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pukuja ja mittojen mukaan.Viitta ei suojaa
lyhytkarvaista koiraa päästä, jaloista eikä vatsan
alta kunnolla.

Linkki http://www.amysworkshop.net/

Koiramme nauttii Amyn tekemistä puvuista.

Äänestä

:):):)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Doggityttö kirjoitti:

joku täällä kertoa mistä saisi ostaa tanskandogille talvihaalaria tai manttelia? Tai tietääkö linkkiä, missä olisi kaavoja? Meidän koira on todella suuri, mistään ei meinaa löytyä sopivan kokoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu