NARISEVA- SARANA- HANNE

Päässä vain tukka. Ja kuului Kaarlo- Jenni akseliin.
Pahan Akseliin.

Nyt SARANA- HANNE POIS!
5538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hanne on ilvehtivä tylsimys.

Äänestä
  • Näittekö äsken (1/11 klo 21.20), mitä omituisia naaman eleitä ihan perushammaspesulla?! Siis todella omituisia lihasten vääntöjä ja pään kääntelyä. Ei ole kaikki kohdallaan siinä päässä.

    Äänestä

mira vaan pois ennen hannea.

Äänestä
  • Mita on tosi hyvä. Hannekin on tavallaan hyvä, mutta.....

    Äänestä

  • mira voitoon vai mitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄÄNIKIN kirjoitti:

Päässä vain tukka. Ja kuului Kaarlo- Jenni akseliin.
Pahan Akseliin.

Nyt SARANA- HANNE POIS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu