Patti

Onko teidän jättiroduilla nestepatteja ?
6757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä niitä aina sillon tällön tulee vastaan.

Äänestä

Häviääkö patit itsestääm vai leikataanko? Kyynärpatit?

Äänestä
  • Toiset häviää ja toiset leikkaa ne.
    Itse en henk.koht. mene leikkuuttaan niitä, on niin paljon huonoja kertomuksia sen jälkeisestä elämästä.
    Tällä hetkelläkin toisella koirallani on patti, se tosin on loukkaantumisen tulos. Hieron sitä toisinaan ja se pienenee koko ajan.

    Äänestä

Kiitos neuvoista. =)

Äänestä

tällä rodulla on lähinnä omistajilla/kasvattajilla nestepatteja päässä.

Äänestä
  • Mitäs sinulta sitten sieltä päästä löytyy kun tälläisiä viestejä kirjoittelet?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Patti kirjoitti:

Onko teidän jättiroduilla nestepatteja ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu