Kari+

Plussat siis Kakille, kuten todettua.
5187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Karille paljon plussia niin hän saa jäädä taloon.

Äänestä

Karille många, många miinusta!

Äänestä
  • marsu ulos talosta ja äkkiä!onneksi lähtö tulee heti jouduttuaan ensimmäiseen äänestykseen.kyllä kansa tietää!

    Äänestä

Mira-, Mira-, Mira-,...
Näin helppoa se on päästä siitä ahneesta ja itsekeskeisestä narisijasta eroon!

Äänestä

muistakaa kirjoittaa nimi oikein, siis KARI-

EI SIIS KAKI, VAAN KARI-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se käy kirjoitti:

Plussat siis Kakille, kuten todettua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu