olisiko olemassa sceidoa yli normaalin älykkyyden ?
kyllästyttää
7
685
Vastaukset
- Operating Thetan
>>olisiko olemassa sceidoa yli normaalin älykkyyden ?
- faktaa....
ateistien ÄO yleisesti alle 70
- Operating Thetan
Selittäisitkö omin sanoin, mitä luulet sanan "ateisti" tarkoittavan?
Tämän jälkeen voisit hieman tarkentaa, tarkoitatko kommentissasi mahdollisesti:
- loogis-matemaattista älykkyyttä?
- lingvististä älykkyyttä?
- visuaalista älykkyyttä?
- kinesteettistä älykkyyttä?
- musikaalista älykkyyttä?
- sosiaalista älykkyyttä?
- intrapersoonallista älykkyyttä? - ACD hyvän elämän ABC
Operating Thetan kirjoitti:
Selittäisitkö omin sanoin, mitä luulet sanan "ateisti" tarkoittavan?
Tämän jälkeen voisit hieman tarkentaa, tarkoitatko kommentissasi mahdollisesti:
- loogis-matemaattista älykkyyttä?
- lingvististä älykkyyttä?
- visuaalista älykkyyttä?
- kinesteettistä älykkyyttä?
- musikaalista älykkyyttä?
- sosiaalista älykkyyttä?
- intrapersoonallista älykkyyttä?kinesteettistä älykkyyttä. Koska ateisti haluaa singota partikkelin toisen ihmisen päähän (sodat, lääkkeet jne). Kinos = liike. Varmaankin kysymyksessä oli kehonhallinta :)
P.S. Ateisti voi olla vaikka miten älykäs (tuskin vetypommin ja muiden kauheuksien kehittäjät ovat älyllisesti vajaamielisen tasolla), mutta ovatko he viisaita, järkeviä ja eettisiä? Miettikääpä sitä. - kysymys,mutta
ACD hyvän elämän ABC kirjoitti:
kinesteettistä älykkyyttä. Koska ateisti haluaa singota partikkelin toisen ihmisen päähän (sodat, lääkkeet jne). Kinos = liike. Varmaankin kysymyksessä oli kehonhallinta :)
P.S. Ateisti voi olla vaikka miten älykäs (tuskin vetypommin ja muiden kauheuksien kehittäjät ovat älyllisesti vajaamielisen tasolla), mutta ovatko he viisaita, järkeviä ja eettisiä? Miettikääpä sitä.onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit. - Dekkari.
kysymys,mutta kirjoitti:
onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit...mielenkiintoinen kysymys ja odottelenkin milenkiinnolla "Freezonerimme" tiukkaa analyysia aiheesta.
D :) kysymys,mutta kirjoitti:
onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit.moraaliin ja etiikkaan on varaa vain rikkailla ja ainahan se umpikiero valehtelija on maailmassa paremmin pärjännyt kuin tuiki rehellinen pösilö :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15111359
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424296Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska372701Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1041623Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?901473Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311406