olisiko olemassa sceidoa yli normaalin älykkyyden ?
kyllästyttää
7
635
Vastaukset
- Operating Thetan
>>olisiko olemassa sceidoa yli normaalin älykkyyden ?
- faktaa....
ateistien ÄO yleisesti alle 70
- Operating Thetan
Selittäisitkö omin sanoin, mitä luulet sanan "ateisti" tarkoittavan?
Tämän jälkeen voisit hieman tarkentaa, tarkoitatko kommentissasi mahdollisesti:
- loogis-matemaattista älykkyyttä?
- lingvististä älykkyyttä?
- visuaalista älykkyyttä?
- kinesteettistä älykkyyttä?
- musikaalista älykkyyttä?
- sosiaalista älykkyyttä?
- intrapersoonallista älykkyyttä? - ACD hyvän elämän ABC
Operating Thetan kirjoitti:
Selittäisitkö omin sanoin, mitä luulet sanan "ateisti" tarkoittavan?
Tämän jälkeen voisit hieman tarkentaa, tarkoitatko kommentissasi mahdollisesti:
- loogis-matemaattista älykkyyttä?
- lingvististä älykkyyttä?
- visuaalista älykkyyttä?
- kinesteettistä älykkyyttä?
- musikaalista älykkyyttä?
- sosiaalista älykkyyttä?
- intrapersoonallista älykkyyttä?kinesteettistä älykkyyttä. Koska ateisti haluaa singota partikkelin toisen ihmisen päähän (sodat, lääkkeet jne). Kinos = liike. Varmaankin kysymyksessä oli kehonhallinta :)
P.S. Ateisti voi olla vaikka miten älykäs (tuskin vetypommin ja muiden kauheuksien kehittäjät ovat älyllisesti vajaamielisen tasolla), mutta ovatko he viisaita, järkeviä ja eettisiä? Miettikääpä sitä. - kysymys,mutta
ACD hyvän elämän ABC kirjoitti:
kinesteettistä älykkyyttä. Koska ateisti haluaa singota partikkelin toisen ihmisen päähän (sodat, lääkkeet jne). Kinos = liike. Varmaankin kysymyksessä oli kehonhallinta :)
P.S. Ateisti voi olla vaikka miten älykäs (tuskin vetypommin ja muiden kauheuksien kehittäjät ovat älyllisesti vajaamielisen tasolla), mutta ovatko he viisaita, järkeviä ja eettisiä? Miettikääpä sitä.onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit. - Dekkari.
kysymys,mutta kirjoitti:
onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit...mielenkiintoinen kysymys ja odottelenkin milenkiinnolla "Freezonerimme" tiukkaa analyysia aiheesta.
D :) kysymys,mutta kirjoitti:
onko scientologi joka houkuttaa ristiintakaukseen,valehtelee kaikesta,kiistää totuuden,edesauttaa scientologijäsenen kuoleman, pimittää tietoja,vääristelee totuutta omien tarkoitusperiensä(scientologia)mukaiseksi viisas, järkevä ja eettinen ?
Miettikääpä sitä scientologit.moraaliin ja etiikkaan on varaa vain rikkailla ja ainahan se umpikiero valehtelija on maailmassa paremmin pärjännyt kuin tuiki rehellinen pösilö :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2585286
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!542546- 812225
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3921559Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss981244SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291133Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101079Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9243911Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte175905Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u39854