nyt riitti!!

ex-tilaaja

akuliinin taso on ollut tänä vuonna kehnompi kuin koskaan ja 3 viimeisintä numeroa todellisia pohjanoteerauksia.lopetan tilauksen kuluvaan kauteen.
ja vihaan klassikkosarjojen tolkutonta uusintauusintauusintoja jotka on tullut luettua kymmeniä kertoja.ja uudet suomennokset ovat oksettavia paikoitellen,eilinen kissansilmäopaali pohjanoteeraus.
heikentyneen piirrostason voi vielä antaa anteeksi mutta ei aivan naurettavia skriptejä.muutama viikko sitten lensi jo kaikki logiikkakin ikkunasta ulos tarinasta jossa akulainen oli unissakävelijä.lopussa aku sitoi vaijerin helikopterin laskutelineeseen yöpuvussaan rosmojen piilopirtissä ja seuraavassa kuvaruudussa oli kotipihallaan merimies asussaan helikopterin junnatessa paikallaan ja kelmikaksikon ihmetellessä miksei kopteri liiku..onko ankkalinnan koptereiden lentonopeus noin 2km/tunti?

1

427

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Unto Kuutamo

      Meikäläisen tilaus on voimassa kevääseen ja sitten riittää....Hain äsken postilaatikosta eilen tulleen lehden ja selasin läpi, ensin katsoin että jee Barksin tarina mutta sitten, VOI VITTU tää on vasta 90-luvulla julkaistu. Ihan sama ku saatana sanomalehdet alkas uusimaan jotain kekkosen aikasia uutisia. VITULLA PÄÄHÄN!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 75
      1111
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1004
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      958
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe