MITÄ JOS OLISINKIN ABSOLUTISTI??

en siis voisi hakeutua BB taloon. Mitä tekemistä olisi nuorella joka ei joisi???Kertokaa!!!
4509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin eikös BB 2005:ssä Terhi ollut absolutisti vai muistanko aivan väärin. Hauskaahan voi pitää ilman viinaakin ja suurimman osan ajastahan kaikki taitaa olla selvinpäin.

Äänestä
  • terhi oli kuin olikin absolutisti. tai kuinka hän itse sanoi: mä en vaan tykkää. enkä juo.

    Äänestä

  • minävainavin kirjoitti:

    terhi oli kuin olikin absolutisti. tai kuinka hän itse sanoi: mä en vaan tykkää. enkä juo.

    piti hauskaa talossa ilman viinaakin, koska ei halunnut juoda. Ja tosi hauska ihminen olikin.

    Tuntuu että heillä viime vuonna oli hauskaa selvin päinkin, mutta nyt jotenkin on eri tilanne.

    Pitää koko ajan saada viinaa, että heillä olisi hauskaa porukassa eivätkä yhtään ajattele että selvin päinkin voisi olla hauskaa.

    Äänestä

Terhi juhli ilman viinaa, osas olla villikin ja ei ollu morkkista eikä kankkusta! Harva osaa ja pystyy!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei BB kirjoitti:

en siis voisi hakeutua BB taloon. Mitä tekemistä olisi nuorella joka ei joisi???Kertokaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu