KARI

VIIHDYTTÄVIN

Kyllä Kari on se joka on ansainnut jäädä vielä taloon. Katson 24/7 ja olisi todella hiljaista ohjelmaa jos kaki ei juttelis tarinoitaan. Päivisin juttelee paljon asiaa, opin itsekin käärmeistä ja hauska kuunnella muitakin asioita mitä en tiedä.
Talon elämä hiljenee väen vähetessä joten jos jäljellä on näitä miaa, saria, miraa jania niin kuulemme vain meikkauksen äänen ja muutaman tylsän laskettelu tarinan.
Toki kakin naisjutut joskus menee yli mutta hänhän on kertonut vain kokeilevan miten toiset reagoi, eli ärsyttää tahallaan, siinä testataan toisten huumoria.
Kroisos tehtävässä kari ja mira oli koko ajan köyhien puolella, MIRA ITKI ja KARI LOHDUTTI ja otti tehtävän tehtävänä. SIlloin näin karin uuden puolen, miten hän osaa sopeutua tilanteisiin eikä itke vessan puutetta.


Kari jatkoon, muistakaan kirjottaa nimi oikein Kari

5

229

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jos Kari lähtee, talo menettää viihdyttävimmän asukkaansa. Mira se ulos pitää saada. Se ei tee muuta kuin valittaa valittamisesta päästyään. Ja sit se pelkää lintuja. Mä en käsitä miten joku voi pelätä lintuja? Se lintukammoinen marisija on saatava ulos ja äkkiä. Siksi annan miinusääneni Miralle ja plusäänet Karille. Hyvä Kaki! Kaki on on paras.

      • .........

        Sulleko sopis olla pelkästään miesten kynnysmattona ja vaginana. Tämä on Kakin mielestä viihdyttävää.


      • ruless
        ......... kirjoitti:

        Sulleko sopis olla pelkästään miesten kynnysmattona ja vaginana. Tämä on Kakin mielestä viihdyttävää.

        eipä tuo kari oo ketään yrittäny ees saaha sänkyyn. sari ite menee aina sen viereen ja kari hellästi hyväilee.
        ja kari on pyytäny aina anteeksi jos on loukannut, vaikka ei mun mielestä vitseistä tarvii anteeks pyydellä..


      • ja tytöt
        ruless kirjoitti:

        eipä tuo kari oo ketään yrittäny ees saaha sänkyyn. sari ite menee aina sen viereen ja kari hellästi hyväilee.
        ja kari on pyytäny aina anteeksi jos on loukannut, vaikka ei mun mielestä vitseistä tarvii anteeks pyydellä..

        eipä ole vientiä KARILLA ollut ja Sarppakin vaan pelaa Kakin kustannuksella, eikä se don huan!!!!! edes huomaa, voi voi


      • gdgd
        ja tytöt kirjoitti:

        eipä ole vientiä KARILLA ollut ja Sarppakin vaan pelaa Kakin kustannuksella, eikä se don huan!!!!! edes huomaa, voi voi

        miten nii ei huomaa karihan on äänestäny sarii muutaman kerran että eiköhän se itekki pelaa ja huomaa tommoset


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      89
      3402
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      103
      3076
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      53
      2282
    4. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      21
      1802
    5. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1715
    6. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      11
      1660
    7. Olisitpa rakkaimpani

      Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras
      Tunteet
      6
      1618
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      22
      1478
    9. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1401
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      38
      1384
    Aihe