WLAN konffaus helppoa

Helppoa on kuin heinänteko. Ja kun viimeisen päälle salattu yhteys otetaan käyttöön niin se toimii vakaasti ja varmasti kuin junan vessa. WLAN konffaus on suunniteltu niin helpoksi ja käyttäjäystävälliseksi, että mummonikin osaisi sen tehdä, minusta puhumattakaan.
3711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

silloin kun kunnolliset ja toimivat laitteet. Jos ei ole niin silloin on parempi tehdä sitä heinää.

Äänestä

nimimerkillä: vain lato puuttuu.

Äänestä
  • Eikö heinänteko ole muka helppoa? Oletko itse ollut heinäpellolla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-jykä kirjoitti:

Helppoa on kuin heinänteko. Ja kun viimeisen päälle salattu yhteys otetaan käyttöön niin se toimii vakaasti ja varmasti kuin junan vessa. WLAN konffaus on suunniteltu niin helpoksi ja käyttäjäystävälliseksi, että mummonikin osaisi sen tehdä, minusta puhumattakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu