Tuossa katellut aikani kuluksi 24/7 ja huomannut että Sarihan on poikkeuksellisen lyhyt, onko peräti kääpiö ? Ainakin aivokääpiö on, mutta oisko sen lisäksi ihan ehta kääpiö ? Alkaa Sarpan hiuslisäkkeetkin näköjään olla aika heikossa hapessa :D
Onko Sari kääpiö ?
jörni
13894
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kuulema yli 100 cm pitkä (korkkarit jalassa)!!!
jos on lyhytkasvuinen, niin minkäs teet. olet kai itse 2metrinen hongankolistaja ei sekään ole kaunista katottavaa.
Voi ku oot huvittava. Kuulut siihen ihmisryhmään, jotka tekee numeron heti jos puhutaan vähänkään "poikkeavista" asioista. Esimerkiksi jos joku on CP-vammainen, niin siitä ei saa puhua, muuten loukkaat jotakuta. Jos tummaihoinen ihminen yrittää lainata rahaa etkä suostu, niin se on rasismia. Jos joku on kääpiö, niin sitä ei saa noteerata mitenkään, sillä siinähän ei voi olla takana mikään muu kuin pilkkaaminen.
mutta olen vain 186 cm!
Älä ota sitä niin vakavasti!!!
Älykääpiöistä puheenollen talossa ei ole kuin yksi sellainen ja se on Mia. Mian aivokapasiteetti ei ole riittänyt minkäänlaiseen jatko-opiskeluun peruskoulun jälkeen. Hänelle peruskoulun suorittaminenkin taisi olla äärimmäisen vaativa tehtävä, josta hän juuri ja juuri selvisi.
Mitähän kouluja se Sari on käynnyt? Tuskin mitään...
Jos en väärin muista, niin Sari oli koulutukseltaan lähihoitaja. Kuten täällä on moneen kertaa todettu, niin talossa on vain yksi henkilö jolla ei ole minkäänlaista koulutusta ja se henkilö on Mia. Kaikilla muilla on jonkinlainen ammatti.
Valmistunut.. Ainakin kun olen seurannut sen tietotaitoa koskien esim.hygieniaa, niin luulen että Sarppa on ollut vain nimellisesti siellä koulussa ja oikeesti ollut "miljoonan mailin päässä".
Niinkuin talossakin. Tuntuu että tyttö on aika usein "hieman" pihalla. Mut on se hyvä että yks tuollainen typerys on tuonne eksynyt, niin saa ainakin hyvät naurut joka päivä :)
Niin ja Sari on kyllä porsaskin, olen samaa mieltä, mutta valitettavasti ruma sellainen... Ja Miahan on Sariin nähden vitun Einstein !
No, etpäs ole erityisen älykäs sinäkään tekstisi perusteella. Ihmetyttää että olet edes saanut koneen päälle ja netin auki, vai kävikö joku viisaampi ne sinulle avaamassa. Typeryyden huippu on väittää tuollaista kouluttamatonta moukkaa (Mia) edes hiukan älykkääksi.
Sari on niin luonnonkaunis että harvoin näkee tyttöä joka suihkunraikkaana ja ilman pakkelia on täydellisen edustava vaikka suoraan juhliin.
söpön pikkupossun näköinen!
ei kyllä ole kaunista nähnytkään ilman meikkiä ja lisälaitteita!!!
Oliko tämä joku missikilpailu, ei muistaakseni.