eli onko se syy äänestää Mira voittoon?! Hän ei ole kertaakaan ikävöinyt ystävien luoksi, koska sellaisia hänellä ei ole..Miettikää nyt hieman, että kelle ootte rahojanne antamassa (bb:n lupaama 50 000:sta osa äänestys rahoista). Jotkut hassut työkaverit tulee häntä vastaan ja se kuuluisa EX huom! ex. Mira on loukannu monien tunteita, mutta plussaa olen antanut hänelle vain hyvästä näyttelysuorituksesta = hänellä itsellä huono mieli alussa, joten sympatiat kerää sillä, että lohduttaa muita, mutta huomaahan sen että halaukset teennäisiä, jo siitä että seisoo heti halauksen jälkeen toisesta tosi kaukana...sorry mira fanit, mut näin on..Avatkaa nyt silmänne vihdoin, ei talon sisällä äänestetä kerta toisensa jälkeen hyviä tyyppejä.
MIRALLA EI
KAVEREITA SIVIILISSÄ
3227
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mistä helvetistä sä voit tietää miten paljon Miralla on kavereita?? Luulet sä että kaikki Miran kaverit sieltä Jyväskylästä tulis Helsinkiin asti aina sunnuntai-iltasin kattoon kuinka Mira PYSYY talossa??? Ei sieltä nyt ihan metrolla tulla!!
Onhan se nyt ihan luonnollista että Helsingissä asuvat työkaverit pääsee Espooseen paljon helpommin!
Oothan sä nyt ihan idiootti, olis ihan sama jos mä nyt väittäsin sua TUNTEMATTA sen kummemmin että ei sullakaan oo yhtään kavereita, kun kuulostat noin tyhmältä!
Sä et tiedä Miran siviili elämästä yhtään mitään, kaikki mitä sä väität täällä on TÄYSIN sun omaa kuvitteluas ja provosointias!
Ja toi kun sä väität että Mira on loukannu monien tunteita...voi helvetti kattele ny välillä noita muitakin kilpailijoita ja niitten tekemisiä kun aina vaan Miran!! Eikö toi itku-iikka Kakikin oo aika monta kertaa siellä muiden tunteita jo loukannu, miks aina pitää mollata pelkästään Miran tekemiset ja sanomiset???
Kyllä säkin oot tyhmä kakara!!!
Eli siis oon samaa mieltä nimimerkin ''sä tiedät??'' kanssa.
siltä tosiaan näytäs ei talossa ei siviilissä!