Johtaja Mira

Katapulttia kun piti eilen kokeilla niin itse johtaja siellä pällisteli toppatakkeja sarin kanssa.

Tais olla se toppatakki rekki tärkeempi kun viikkotehtävä ja johtaminen.

No sentäs ne onnistu, mutt tässäpä taas yks tikki Miralle.
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä takin valinnassa meni jonkin aikaa mutta kyllähän ne ehti ihan hyvin sen katapultin testata. Siitä tuli vielä niin hyväkin, että Miran porukat voitti.

Äänestä

Miralle, kiitos kannatuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näytti taas taitonsa kirjoitti:

Katapulttia kun piti eilen kokeilla niin itse johtaja siellä pällisteli toppatakkeja sarin kanssa.

Tais olla se toppatakki rekki tärkeempi kun viikkotehtävä ja johtaminen.

No sentäs ne onnistu, mutt tässäpä taas yks tikki Miralle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu