Jahas..IE7

perskules..ny sain seiskan toimimaan mutta nyt se ilmottaa: Mukauta omia asetuksia...ja sihe jämähtää, en saa mukautettua..perk..

auttakoon ken voi/osaa..
3399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viisainta odottaa, että saavat aikaan toimivan version?
Liiasta yrityksetä voi tulla format C:

Äänestä

siis mitä yritit tehdä?
täpit vain oikeille kohdilleen, onnistu helposti ainakin multa

Äänestä
  • IE7 niin esiin ponnahtaa sininen ruutu..yläpalkissa lukee: Mukauta omia asetuksia...osoiterivillä on joku outo osoite muttei yhdistä sinne..joihinkin nettisivuille pääsen mutta takkuaa pahasti..
    kerrohan tyhmälle mitä on täpit..*häpee*

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ongelmia edelleen kirjoitti:

perskules..ny sain seiskan toimimaan mutta nyt se ilmottaa: Mukauta omia asetuksia...ja sihe jämähtää, en saa mukautettua..perk..

auttakoon ken voi/osaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu