mitä olli sanoi

se on jääny multa ihan kokonaan kuulematta/näkemätttä. Kertokaa pliis.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pyyteli anteeks jos on loukannut tyttöään jotenkin. Tyttö oli helisemässä kun Olli on jopa ollut niin paha että NUKKUNUT tyttöjen kainalossa. Vannotti Ollia ettei saa nukkua enää tyttöjen kanssa. Epäkypsä oli muutenkin Ollin tyttönen, tuskin ikää löytyy 18-19 v enenmpää. Ääni oli kyllä kuin 14-v tytöllä. Kunhan ikää ja kokemusta tulee likalle lisää oppii joustamaan ja luottamaan miehiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palkintopuhelussa??? kirjoitti:

se on jääny multa ihan kokonaan kuulematta/näkemätttä. Kertokaa pliis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu