heti alussa:Jani n. 4.5%Kari n. 19.5%Mira n 22%Muistaakseni ne meni kutakuinkin noin.0ÄänestäKommentoi
Vastaukset 3
Vanhimmat
heti alussa:
Jani n. 4.5%
Kari n. 19.5%
Mira n 22%
Muistaakseni ne meni kutakuinkin noin.
No mitähän kanavaa katsoit. kyllä ne siellä oli
elä vaahtoa,taisi mennä ohi vahingossa!Ja on jo lasit!