Veikkaanpa, että tämä ilta on tuonut Miralle

taas lisää plussia. Ärsyttää ihan hitosti toi Hannen touhu: haukkuu koko ajan selän takana Miraa ja ihan kaikille.. Olli on samanlainen. Hanne roikkuu koko ajan Ollissa ja yrittää saada suhinoita aikaan.. säälittävää
6462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tarkotitko suhinoita ja suihinottoa?

Äänestä

Olin Hannen fani ja kuvittelin, että Hanne puhkee kukkaan, ku Jenni lähtee, mut toisin kävi.

Hannen käytöshän menee päivä päivältä törkeemmäksi.

En halua enää olla Hanne-fani

Äänestä
  • sunnuntaina jo näki kun Mari Kakko kysyi että mitä talosta jäisi puuttumaan jos Mira lähtisi...johon Hanne vastasi naureskellen että sellainen kaikkitietävä tyttö...meedio!! Selvää vittuilua Miralle...

    Äänestä

Mira on tän illan vetäny mokaamatta ja olen katsonut jo 6-7tuntia lähetystä. Hannen puolesta pakko sanoa että voi hirmu kun hävettää sen puolesta. Vonkaa sekä Ollia että Jania. Mia ihmetyttää miksi väkisin suuteli Ollia. Ehkä tuntee jäävänsä jälkeen muista ja pakko jotain kehittää. Mialle ja Hannelle menee nyt miinukset.

Äänestä
  • Mira vielä ehtii :)
    Aika ärhäkällä päällä.

    Äänestä

  • kyllä kirjoitti:

    Mira vielä ehtii :)
    Aika ärhäkällä päällä.

    Mira on aina oma ittensä ja haluu tulla toimeen kaikkien kanssa.

    Mua käy kyllä sääliksi toi Mira, ku muut Miran seläntakana jatkuvasti mollaa sitä.

    Tänkin illan olen muuten kattinut 24/7, joten tiedän, mistä puhun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


antihanne kirjoitti:

taas lisää plussia. Ärsyttää ihan hitosti toi Hannen touhu: haukkuu koko ajan selän takana Miraa ja ihan kaikille.. Olli on samanlainen. Hanne roikkuu koko ajan Ollissa ja yrittää saada suhinoita aikaan.. säälittävää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu