AH osa 2

http://www.youtube.com/watch?v=1tM2pPppEXU

Voisin kuvitella, että nyt moni on tosi pettynyt koska toi on vielä lyhyempi kuin eka osa ja miettiin, että "tossa ko toi Access Hollywood juttu yt sit oli". Mutta hei, parempi tuokin on kuin ei mitään... Ja ainakin saatiin jotain uutta Michaelista :) Mä ainakin oon ihan tyytyväinen.
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noita kommentteja tuolla youtubessa....
"The god is back!!" Porukka ihan pähkinöinä tällasen tynkä"haastattelun" takia ;)

En pettynyt kun en mitään odottanutkaan, kyseessä oli kuitenkin access hollywood eikä tarkoitus ollutkaan tehdä mitään pitkää haastattelua, taisi Michaelin haastattelu kestää maksimissaan 5 minuuttia, minkä kyllä huomaa.

Ja mikä ihmeen Thriller part 2? Olisi nyt edes keskinyt parempia kysymyksiä, albumistahan tehtiin jo remasterointi, eikä sitä nyt ihan 100 miljoonaa kappaletta olla myyty ;)

Äänestä
  • NIIN IHANA JA SULOINEN JA SEKSIKÄS!!!!!!KUKAAN EI VOI HAUKKUA MJ:TÄ,EI KERTAKAIKKIAAN KUKAAN!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Smelly kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=1tM2pPppEXU

Voisin kuvitella, että nyt moni on tosi pettynyt koska toi on vielä lyhyempi kuin eka osa ja miettiin, että "tossa ko toi Access Hollywood juttu yt sit oli". Mutta hei, parempi tuokin on kuin ei mitään... Ja ainakin saatiin jotain uutta Michaelista :) Mä ainakin oon ihan tyytyväinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu