Hot! Wau!

Meidän työpaikan "nuoretnaisetosasto" oli käynyt H&M:ssä ostoksilla. Tulos oli juuri mitä odotinkin. Kolme tuli eilen töihin samanlaisissa neuleissa. Hyvä yksilöllinen muoti ja hyvä kaupungin daamit:). Olette hothothothot!!!!!
62200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No kaikilla ei ole varaa teettää vaatteitaan. On varmaan myös hyvä, että jokainen ei yritä tehdä niitä itse... Ei muuta kun hm:ään.

Äänestä
  • teettää tarvitse mutta voi hakea vaikkapa pienistä putiikeista hieman laadukkaampaa ja erilaista. Kai niilläkin joskus alet on , että köyhäkin voi poiketa....

    Äänestä

Täällä säkin jaksat vielä rissata teinien kanssa. Luulis, että olisit jo hiukan aikuistunut. Uskomatonta mutta totta.

Äänestä
  • Hyvä ystävä. Keskustelupalstan osallistujien keski-ikä on yli 50 vuotta. Etpä taida itsekään mikään ihan tuore olla. "Teinit..." 1950 luvun slankia.

    Äänestä

  • tilastotietoa kirjoitti:

    Hyvä ystävä. Keskustelupalstan osallistujien keski-ikä on yli 50 vuotta. Etpä taida itsekään mikään ihan tuore olla. "Teinit..." 1950 luvun slankia.

    no mäkin sit poikkesin hakeen karvakaulus pilotin.. sopii mun tyyliin, kunon niin puikula hartiat.

    Äänestä

Hieman mua kans nolotti. Mun duunikaverilla samanlainen h&m pusero kun mulla ja istuttiin lounaalla samassa pöydässä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maca kirjoitti:

Meidän työpaikan "nuoretnaisetosasto" oli käynyt H&M:ssä ostoksilla. Tulos oli juuri mitä odotinkin. Kolme tuli eilen töihin samanlaisissa neuleissa. Hyvä yksilöllinen muoti ja hyvä kaupungin daamit:). Olette hothothothot!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu