Kumpi??

Kumpi kannattas ostaa nokia 6111 vai sony ericsson k750i??????
vastailkaa
2630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

k750i plussat:

kamera 2 megapikseliä, autofocus
muistikorttipaikka
hyvä musasoitin
kameran linssisuojus
enemmän sisäistä muistia
rds-radio

k750i miinukset:

-ei edgeä, hitaahko tiedonsiirto.


6111 plussat:

edge, nopeampi tiedonsiirto
muotoilu?

6111 miinukset

-ei muistikorttipaikkaa = muisti loppuu kesken
-kämäinen kamera

Äänestä
  • laittaisin vielä euroja vähän enemmän tiskiin ja ostaisin (ostin) K800i. Loistava puhelin ja kuvatkin tosi hyviä (3.2mpix)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anatin kirjoitti:

Kumpi kannattas ostaa nokia 6111 vai sony ericsson k750i??????
vastailkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu