Olli ja Mia pussasivat

Ollihan vihaa sydämensä kyllyydestä Miia, miten se voi pussata sitä. EI ollut mikään tehtävä tms, vaan suutelu tapahtui ihan spontaanisti!
21050
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ollihan oikein imutti Miaa. Mitähän pikku vaimoke siitä sanoo kun Pissi-Olli imuttaa vieraita naisia:D

Äänestä

Mia sen suutelun kyllä alotti, tosi törkee ämmä alkaa nuoleen varattuja jätkää, ja vielä tv-lähetyksesä. Ollilta törkeetä vastata suudelmaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viime yönä kirjoitti:

Ollihan vihaa sydämensä kyllyydestä Miia, miten se voi pussata sitä. EI ollut mikään tehtävä tms, vaan suutelu tapahtui ihan spontaanisti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu