tietämätön

Suunnitelmissa night tai v-rod ja hiukan kiinnostusta siihen mitä muita kuluja on kuin pyörän ovh hinta,ennenkuin todellisuudessa ollaan pyörän niskassa ja tien päällä.Jos jollain on pyörien eroista jotain hyvää tai huonoa kiinnostaa tietenkin ja night dodista kyseessä on special malli.
3990
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toi spesiaali hyvä kiihtyyn

Äänestä

Jos meinaat ens kesänä ajella uudella
speciaalilla,tilaa ihmees heti maanantaina,
on vaan tilaus jonot sen pituuset.
Näitä peliä ei osteta,ku maitoa kaupasta!

Äänestä

Ei siihen tule muuta kun toimituskulut(sisältää pyörän kasauksen säädöt)200-600€ riippuen mihinpäin suomea pyörän tilaat.Vakuutusmaksut tietty sitten päälle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jussuf kirjoitti:

Suunnitelmissa night tai v-rod ja hiukan kiinnostusta siihen mitä muita kuluja on kuin pyörän ovh hinta,ennenkuin todellisuudessa ollaan pyörän niskassa ja tien päällä.Jos jollain on pyörien eroista jotain hyvää tai huonoa kiinnostaa tietenkin ja night dodista kyseessä on special malli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu