...Olisi kiva tietää mitä mieltä nyt ollaan kotisivuistani.Varsinkin etusivusta saadut rakentavat kommentit olisivat tarpeen. Osoite on:
http://kotisivu.mtv3.fi/annukka.masalin/
Kiitos niille jotka jaksavat käydä katsomassa sivujani ja vielä jos jaksaa kommentit laittaa niin jes. =)
http://kotisivu.mtv3.fi/annukka.masalin/
Kiitos niille jotka jaksavat käydä katsomassa sivujani ja vielä jos jaksaa kommentit laittaa niin jes. =)
Vastaukset 5
Vanhimmat
En jaksanut sen kummemmin selata sivustoa, mutta kommentti etusivusta...
Tekninen..
Opera näyttää taulukon 'raamit' msie ei.
Msie näyttää vieraslaskurin Opera ei
Msie tiputtaa viimeisen i:n seuraavalle riville 800x600 resoluutiolla, Opera ok
X Tervetuloa kotisivuillen
iX
Oma mielipide..
Asiallinen, ei liikaa sälää, persoonallinen 'alien'.
Hallitseva navigointi, voisi hieman pienentää linkkejä sekä hymynaamoja ja antaa 'alienin' hallita etusivua.
Kurkkasin vielä 'minä' linkkiä, noh..layout taisi vähän räjähtää silmille...
Mutta etusivusta katsottuna, jatka samaan malliin.
Operasta ei mulla ole mitään kokemuksia joten hyvä tietää tuokin että sen kanssa tulee ongelmia.
Yritin kyllä laittaa sen otsikon sillä tavalla ettei siitä mikään tipahtaisi mutta pitänee vielä parantaa sitäkin.
Ja sen laskurin kanssa on probleemia muutenkin, pitäisi löytää parempi mutta kun mistään ei tunnu löytyvän hyvää ja toimivaa,vinkkejä mistä löytäisi?
Ja tarkoituksena oli ja on tehdä niistä sivuista asialliset ja yksinkertaiset perussivut.
Ja harkinnassa on hymynaamojen vaihto pienempiin.
Ja muiden sivujen "kunnostus" on vielä kesken mutta pikku hiljaa parantelen kaikkia sivuja.
Kiitos kommenteista. =)
http://www.tripod.spray.se
HELPPO.
tää on rutsiksi, siellä voit tehdä ilmaiset kotisivut jos niin haluat .......
En menisi kehumaan, varsinkin kun ole nainen, niin värit menee pikkasen väärin.. eikä aivan vähäkään.
Tämän luulisi oleva 17 ikäisen skinnin sivusto..
Sellaisen joka viis veisaa mistään, kunhan saa itte höyrytä.
En ole kyllä kehunutkaan sivuillani ja siksihän kysynkin kommentteja että osaisin oikeaan suuntaan kehittää sivujani.
Ja väreistä kyllä olen kuullut jo ja yritän pistää sopivia värejä kunhan ehdin.
Enpä ole 17v skini, ikäkin selviää jos sivuilla hieman seikkailee mutta jos et sinne asti viitsinyt mennä niin kyseessä on ihan 20v aikuinen,pian 21v. =)
Ja kaikkihan ne höyryää omien puuhien parissa. Ja kyllä mä monestakin asiasta välitän joten en ole myöskään höyryilijä.Kiitos kuitenkin kommentista.