Big Brother yhtä suurta kusetusta

Tämä roska on alusta loppuun asti käsikirjoitettu. Kaikki on paperilla mitä ikinä talossa tapahtuukin. Asukkaat saavat tosin improta kunhan lopputulos on se mitä kässärissä lukee. Kaikille on kehitetty oma rooli talossa. Yleisöäänestykset ovat pelkkää rahastusta, joka kuitenkin menee käsikirjoituksen mukaan kuka lähtee.
5374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja näin tulee aina olemaan. Tyhmää kansaa vedetään höplästä ja ihmiset äänestää aina vaan...

Äänestä

joka jauhaa paskaa

Äänestä

Samanlaista kusetustahan tää on ku noi Idolssitkin. Kansa ei mitään päätä, paitsi rahojensa luovuttamista telkkuyhtiölle

Äänestä

Olen kuullut että sunnuntaina häädön jälkeen tulee näyttelijä taloon. Tuo näyttelijä on Martti Suosalo. En tiedä varmaks, mut jännittää katella huomenna.

Äänestä
  • että tarja halonen tulee nahkahousuissa taloon esittämään laulun nimeltä in the navy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


troijalainen kirjoitti:

Tämä roska on alusta loppuun asti käsikirjoitettu. Kaikki on paperilla mitä ikinä talossa tapahtuukin. Asukkaat saavat tosin improta kunhan lopputulos on se mitä kässärissä lukee. Kaikille on kehitetty oma rooli talossa. Yleisöäänestykset ovat pelkkää rahastusta, joka kuitenkin menee käsikirjoituksen mukaan kuka lähtee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu