Mira ei ole edes hauska

Miraa kun seuraa, hänessä ei ole sellaista, mikä tekisi katsottavan. Hän on kyllä ärsyttävä mutta se ei ole peruste pitää häntä talossa.

En ymmärrä hänen ns. suosiotaan. Esim. Sari, jota itse kannatan on toista maata, sellainen iloinen pirpana, joka on vähän blondi. Ihana Sari.
3192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minäkin olen alkanut pitää Sarista aina vaan enemmän - hänessä on sitä jotakin, niinkuin se eilinen "mikä on figuuri?".

Äänestä

Siinä ei ole mitään mielenkiintoista, katsoisin mielummin vaikka 3 h Kakin persettä kun sitä akkaa.

Äänestä

Tosikko ja katsoo toisia mitä ne hänestä ajattelee ja onko se nyt häntä kohtaan jotenkin outo !!! Ei ole hauska...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


möllli kirjoitti:

Miraa kun seuraa, hänessä ei ole sellaista, mikä tekisi katsottavan. Hän on kyllä ärsyttävä mutta se ei ole peruste pitää häntä talossa.

En ymmärrä hänen ns. suosiotaan. Esim. Sari, jota itse kannatan on toista maata, sellainen iloinen pirpana, joka on vähän blondi. Ihana Sari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu