DIAK OULU

Kertokaa joku kiltti, että millainen ko. paikka on opiskella ja olla? Kaikkea mikä mieleen tulee: opettajista, päivien pituuksista, muista oppilaista, opetuksen tasosta!?

KIITOOS!
1209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole koskaan käynyt, mutta voisin kuvitella, että koska kyseessä on naisvaltainen ala, ja Pohjois-Pohjanmaalla, niin tiedossa olisi pikkumaista ilkeilyä, uskontokuntien välistä kilpailua, hurskastelua ja jokunen piikin pistäminen asiakkaan käsivarteen kaiken tämän välillä.

Unohtamatta ylilääkärin vikittelyä ja selän takana panettelua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


millainen? kirjoitti:

Kertokaa joku kiltti, että millainen ko. paikka on opiskella ja olla? Kaikkea mikä mieleen tulee: opettajista, päivien pituuksista, muista oppilaista, opetuksen tasosta!?

KIITOOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu