mia on oksettava!!

onneks mira avautu sille, siis se mia on todella ärsyttävä tyyppi, ihan hirvee öklö!!
3977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onneks ne blondit lähtee järjestään, sitten jää Mira, Hanne ja Jani joista Hanne lähtee ekana.

Äänestä

mutta Mira raukkamainen heikompansa kiusaaja, siitä ei kyllä pääse yli eikä ympäri.

Äänestä

on talossa? Hyvä kun se kerto et joku mies meinas hyökätä sen kimppuun. Olis kertonu loppuun asti et se mies kun näki sen pärstän niin se lähti ite karkuun. :o(
Aika pien nenä sillä. ei, ei se nenä oo se on parveke.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onneks lähtee viikon pääst kirjoitti:

onneks mira avautu sille, siis se mia on todella ärsyttävä tyyppi, ihan hirvee öklö!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu