että näinkö parempi sitten?

lukihärikkö

Jouduinkin lähtemään Ruotsista Silja Festivalilla kun Seawind laiva joutuikin telakalle huoltoon. Laivan aulassa näin 22-vuotiaan blondin jonka hymy sai kaiken sulamaan. Hänellä oli trendikkäät, kireät tummat farkut joissa oli kulutukset reisissä ja persuksissa. Paitaa en nähnyt koska tummanvihreä lantiolle ylettyvä takki karvahupulla peitti näkyvyyden. Hän selaili kännykkäänsä ja katseli vessan suuntaan. Hymyilin seksikkäälle näylle ja käänsin katseeni infotaululle. Hyttini oli ties kuin monta kerrosta ylöspäin. Äsh. Hytissäni mietin että voisi sitä irrotella kun kerran tällaiseen menomestaan joutui. Vaihdoin tumman kauluspaidan päälle siltä varalta jos tulisikin otettua kännit. Sitten Kleinia vähäsen iholle.

Kello oli vasta kymmenen ja diskossa meno oli hiljaista. Painuin syömään kahvilaan ja odotin siellä pari tuntia. Parin tunnin päästä disko avautui ja meno muuttui nopeasti kuiskuttelevaksi flirttimestaksi. Ehdin päästä baarin puolelle hakemaan tuoppia kun selkääni painautui kaksi kovettunutta nänniä. Käännyin ympäri ja näin uudestaan tuon seksikkään olemuksen tällä kertaa kauniissa niskaan sidottavassa mustassa topissa ja tummissa farkuissa. "Hei." Hän sanoi rauhallisella äänellä ja hymyili. "Mun nimi on Anne. Mm.. Haluisitsä tanssii?" Laskin oluen tiskille ja vinkkasin baarimikolle että hän saa sen.

Vedin Annen lähelleni mutta pidin kohteliaasti käteni hänen selällään. Anne liikutteli lantiotansa omaani vasten että Goljattini alkoi hereillä. Yritin ajatella muuta mutta se alkoi olla vaikeata kun Annen kädet sukelsivat hiuksissani. Kuiskasin Annen korvaan että haluaisiko hän kenties hyttiini lämmittelemään ja näykkäsin häntä hellästi kaulasta. Anne vaan jatkoi hymyilemistä. Irrottauduin hänestä ja otin Annen kädestä kiinni ja raahasin hyttiini. Hytissä kaadoin hänet suoraan sängylle ja painauduin häneen kiinni. Suukottelin Annen kaulaa ja kuiskailin kuinka hyvältä hän näyttää samalla kun käteni vaelsivat hänen muodoillaan. Aloin hivuttaa hänen toppiansa ja rintsikoita veke. Annen sormet taas oli avannut farkkuni ja vetänyt niitä kalsareiden kera alaspäin. Annen pieni käsi sormeili kaluni päätä ja sitten veti nahkaa alaspäin. Se tuntui liian hyvältä ja enkä halunnut ennen leikkivän minulla ennen kuin olin antanut hänelle tyydytyksen. Otin hänen käsistään kiinni hellästi mutta tiukasti ja jatkoin hommiani. Suutelin hänen paljasta hyvältä tuoksuvaa ihoansa. Piirsin kielelläni hänen nännipihansa ennen kuin imin voimakkaasti nänniä. Sama käsittely toiselle rinnalle. Anne liikkui allani levottomasti huokaillen.

Irrotin otteeni hänen käsistään ja suutelin alaspäin mahaa kunnes saavutin mieleiseni. Hymyillen siirsin hänen hentoa karvoitustaan pois tieltä. Hieroin hänen klitoristaan hellästi pyöritellen etusormella, peukalolla hivelin terskan alta ja sitten nuolaisin siitä. Levitin enemmän häpyhuulia ja aloin lipomaan klitoriksen seutua. Yninästä päätellen olin jo lähellä niinpä imaisin klitoriksen terskaa voimakkaasti. Otin siitä hellästi kiinni huulillani ja kutitin sitä kielelläni. Pam! Anne tulikin jo. Jätin Annen vähäksi aikaa toipumaan kun itse kävin huuhtelemassa suuni. Laitoin samalla kortsun paikoilleen.

Annen vittu oli ihan märkä. Painauduin kuumana hänen päälle ja suutelin häntä sielua ravistavalla tavalla. Levitin hänen jalkojansa vähän sivummalla toisistaan. Goljattini seisoi jylhänä treenattua mahaa vasten. Työnsin itseäni Anneen sentti sentiltä kunnes se oli kokonaan sisällä. Vaihdoimme kuumia suudelmia ja aloin kiihkeästi naida tuota seksikästä näkyä. Anne näytti yllättyneen nopeasta nainnista. Nostin hänen jalkansa olkapäilleni jotta pääsin työntymään syvemmälle tuonne kuumaan sykkivään elämään. Yllätyin Annen nopeasta tulosta. Hänen pillunsa kiristi liikehdintääni ja jouduin hidastamaan naintiani. Anne hymyili raukeana ja katseli minua utuisella katseella. Laskin hänen jalkansa alas ja aloin naimaan häntä lähetyssaarnaajassa. Suutelin ja puristelin toisella kädellä rintoja. Omani himoni palasi takaisin. Ja minun oli pakko jyyskyttää nopeammin ja nopeammin yrittämättä silti satuttaa Annea eläimellisellä kiihkollani. Pian tunsin kiihelmöivää tunnetta jaloissa ja purin Annen olkaa hellästi.

Jätin Annen makaamaan sängylle. Itse duunasin vessassa omia hommiani kun Anne tuli luokseni hymyillen. Hän tönäisi minut istumaan ja alkoi ottaa suihin lerpsahtanutta Goljattiani. Utuista katsetta ei enää näkynyt. Hän aloitti rajun imemisen ja nussi minua suullaan niin että terskani hankasi hänen kitalakeensa. Tuntui taivaalliselta. En pystynyt pidättelemään omaa orgasmiani. Spermani suihkusi voimalla syvälle Annen kurkkuun ja hän viimeisteli homman nuolemalla terskani puhtaaksi. Kävimme yhdessä suihkussa ja menin nukkumaan Anne sylissäni. Silittelin hänen hiuksiaan ja suutelin niskaa.

2

15427

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hirveetä...

      "suutelin häntä sielua ravistavalla tavalla"

      Voi vittu, mikä pelle! Koko kirjoitusrääpiö täynnä kliseistä PASKAA! Hirveetä luettavaa. Yöäks!

      • minävaantaas

        neiti pidä romantiikasta? :DDDD


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      203
      13388
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      54
      6710
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      168
      6363
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      93
      4671
    5. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      67
      4602
    6. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      69
      4273
    7. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      21
      4161
    8. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4092
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      98
      3862
    10. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      93
      3640
    Aihe