Hanne

ei ole kertaakaan ollut äänestyksessä vaikka sitä on koko ajan siellä haukuttu narisijaksi ja muutenkin jotenkin oudoksi.
Taitaa olla loppumetreillä 3 parhaan joukossa, olen kyllä sitä mieltä :) :) :)
2299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaikista huomaamattomin voittaa. hah hah katsokaa ja jännittäkää. mulle riitti.

Äänestä

...on mun veikkauksen mukaan: Hanne,Kaki ja Olli.
Jotenkin vain tuntuu siltä, voin olla väärässäkin=)
Mutta tulevat parhaiten kaikkien kanssa toimeen, eivät ole liian hissukoita, eikä idioottejakaaan....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamor88 kirjoitti:

ei ole kertaakaan ollut äänestyksessä vaikka sitä on koko ajan siellä haukuttu narisijaksi ja muutenkin jotenkin oudoksi.
Taitaa olla loppumetreillä 3 parhaan joukossa, olen kyllä sitä mieltä :) :) :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu